hero-news-archive

Headshot dummy male
Alexander Witte

Senior Consultant
alexander.witte@safetec.se

Amar Kumara
Amaranath S. Kumara

Principal sikkerhetsrågiver
amaranath.s.kumara@safetec.no

Ann Kristin Okstad
Ann Kristin Okstad

Regnskapssjef
ann.kristin.n.okstad@safetec.no

Anne Britt
Anne Britt Haag

Senior sikkerhetsrådgiver
anne.britt.haag@safetec.no

Anne Lise Steinsholt
Anne Lise Fjeldsgård

Principal sikkerhetsrådgiver
anne.lise.fjeldsgard@safetec.no

Annette Andresen
Annette Andresen

Sikkerhetsrådgiver
annette.andresen@safetec.no

Arnstein Skogset
Arnstein Skogset

Avdelingsleder
arnstein.skogset@safetec.no

Åse Gilde
Åse Gilde

Senior Accountant
ase.gilde@safetec.no

Åshild
Åshild Baldersheim

Senior sikkerhetsrådgiver
ashild.baldersheim@safetec.no

Askild Underbakke
Askild Underbakke

Sikkerhetsrådgiver
askild.underbakke@safetec.no

Astrid Rydock1
Astrid Rydock

Avdelingsleder
astrid.rydock@safetec.no

Aurora
Aurora Elise Moe

HR-medarbeider
aurora.elise.moe@safetec.no

Babak Alnasser Colour Seious Large
Babak Alnasser

Direktør - UK
babak.alnasser@safetec-group.com

Bente mjos 2
Bente Mjøs

Senior sikkerhetsrådgiver
bente.mjos@safetec.no

Bjarte Ims
Bjarte Ims

Senior sikkerhetsrådgiver
bjarte.ims@safetec.no

Bjarte roed
Bjarte Røed

Principal sikkerhetsrådgiver
bjarte.roed@safetec.no

Christer H Livermore
Christer Honoré-Livermore

Principal sikkerhetsrådgiver
christer.honore-livermore@safetec.no

Christian S Madsen
Christian Skogheim Madsen

Senior sikkerhetsrådgiver
christian.skogheim.madsen@safetec.no

Christian Skollevold
Christian Skollevold

Principal sikkerhetsrådgiver
christian.skollevold@safetec.no

Christina Thingvold
Christina Thingvold

Senior sikkerhetsrådgiver
christina.thingvold@safetec.no

Christine A Grønlund
Christine Alstad Grønlund

Sikkerhetsrådgiver
christine.alstad.gronlund@safetec.no

Derek Duckett Colour Smile
Derek Duckett

Environment Manager
derek.duckett@safetec-group.com
+44 7544 386820

Einar Langdal
Einar Langdal

Principal sikkerhetsrådgiver
einar.langdal@safetec.no

Einar Lunde
Einar Lunde

Sikkerhetsrådgiver
einar.lunde@safetec.no

Eirik Leirvåg1
Eirik Leirvåg

Sikkerhetsrådgiver
eirik.leirvag@safetec.no

Eivind Olden
Eivind Olden

IT sjef
eivind.olden@safetec.no

Eldrid R Nilsen
Eldrid Roald Nilsen

Kontorkoordinator
eldrid.roald.nilsen@safetec.no

Eliin Rødal 2
Eliin Rødal

Senior sikkerhetsrådgiver
eliin.rodal@safetec.no

Elisabeth Groven
Elisabeth Groven

Senior sikkerhetsrådgiver
elisabeth.groven@safetec.no

Elisabeth Andreassen
Elisabeth Rudaa

Sikkerhetsrådgiver
elisabeth.rudaa@safetec.no

Espen Stemlan
Espen Stemland

Senior sikkerhetsrådgiver
espen.stemland@safetec.no

Eva Kvam
Eva Kvam

Senior sikkerhetsrådgiver
eva.kvam@safetec.no

Frank Hansen
Frank Hansen

Principal sikkerhetsrådgiver
frank.hansen@safetec.no

Frank Vollen
Frank Vollen

Sjefrådgiver
frank.vollen@safetec.no

Geir Ove Myhr
Geir Ove Myhr

Principal sikkerhetsrådgiver
geir.ove.myhr@safetec.no

Gunnar Hauland 1
Gunnar Hauland

Sjefrådgiver
gunnar.hauland@safetec.no

Hamid Ardeshiri
Hamidreza Ardeshiri

Senior sikkerhetsrådgiver
hamidreza.ardeshiri@safetec.no

Hans Laupsa
Hans Laupsa

Sikkerhetsrådgiver
hans.laupsa@safetec.no

Hege Renate
Hege Renate Larsen

Senior sikkerhetsrådgiver
hege.renate.larsen@safetec.no

Helge Mjølnerød
Helge Mjølnerød


helge.mjolnerod@safetec.no

Henning Larsen
Henning Larsen

Sikkerhetsrådgiver
henning.larsen@safetec.no

Henriette Mortensen
Henriette Mortensen

Senior sikkerhetsrådgiver
henriette.mortensen@safetec.no

Ingar Fossan
Ingar Fossan

Sjefrådgiver
ingar.fossan@safetec.no

Ingeborg Gumdal
Ingeborg Sofie Gumdal

Sikkerhetsrådgiver
ingeborg.sofie.gumdal@safetec.no

Irene buan
Irene Buan

Avdelingsleder
irene.buan@safetec.no

Iselin Wabakken
Iselin Wabakken

Sikkerhetsrådgiver
iselin.wabakken@safetec.no

Jan Dahlsveen
Jan Dahlsveen

Sjefrådgiver
jan.dahlsveen@safetec.no

Jens C Rolfsen
Jens Christen Rolfsen

Avdelingsleder
jens.christen.rolfsen@safetec.no
+47 73 90 05 00

JCH
Jens Christian Holst

Spesialistrådgiver
jens.christian.holst@safetec.no

Headshot dummy male
Jeton Partini

Senior Consultant
jeton.partini@safetec.se

Jhonnatan Toloza
Jhonattan Toloza

Sikkerhetsrådgiver
jhonattan.toloza@safetec.no

Headshot dummy male
Johan Åberg

Senior Safety Adviser
johan.aberg@safetec.se

Johan Erik Grefstad
Johan Erik Grefstad

Spesialistingeniør
johan.erik.grefstad@safetec.no

Johan fredrik platou
Johan Fredrik Platou

Sikkerhetsrådgiver
johan.fredrik.platou@safetec.no

Johan K Jacobsen
Johan K. Jacobsen

Sikkerhetsrådgiver
johan.kolstad.jacobsen@safetec.no

Johnny Törnfeldt

Senior Consultant
johnny.tornfeldt@safetec.se

Jon Andreas Rismyhr
Jon Andreas Rismyhr

Principal sikkerhetsrådgiver
jon.andreas.rismyhr@safetec.no

Jon Tolaas
Jon Tolaas

Sikkerhetsrådgiver
jon.tolaas@safetec.no

Jonas Hardangen
Jonas Hardangen

Sikkerhetsrådgiver
jonas.hardangen@safetec.no

Jonas Ø Støre
Jonas Østergaard Støre

Sikkerhetsrådgiver
jonas.ostergaard.store@safetec.no

Jorunn Seljelid
Jorunn Seljelid

Direktør Norge
jorunn.seljelid@safetec.no

Jørgen Ernstsen
Jørgen Ernstsen

Senior sikkerhetsrådgiver
jorgen.ernstsen@safetec.no

Jørn Foros
Jørn Foros

Principal sikkerhetsrådgiver
jorn.foros@safetec.no

Kaia Stødle 2
Kaia Stødle

Sikkerhetsrådgiver
kaia.stodle@safetec.no

Karen Ranestad
Karen Ranestad

Senior sikkerhetsrådgiver
karen.ranestad@safetec.no

Kathrine Berg
Kathrine Berg

Kontorkoordinator
kathrine.berg@safetec.no

Kjetil Næss
Kjetil Næss

Senior sikkerhetsrådgiver
kjetil.ness@safetec.no

Knut Mo
Knut Mo

Sjefrådgiver
knut.mo@safetec.no

Kristian Aunrønning
Kristian Aunrønning

Konsernregnskapssjef
kristian.aunronning@safetec.no

Bild Kristina Frölander
Kristina Frölander

Direktør - Sverige
kristina.frolander@safetec.se

Lars Mogstad
Lars Mogstad

Sikkerhetsrådgiver
lars.mogstad@safetec.no

Lars S Amuelsen
Lars Samuelsen

Sikkerhetsrådgiver
lars.samuelsen@safetec.no

Leif inge Sørskår
Leif Inge Sørskår

Senior sikkerhetsrådgiver
leif.inge.sorskar@safetec.no

Lena Kjerpeseth
Lena Kjerpeseth

Kontorkoordinator
lena.kjerpeseth@safetec.no

Lene Gravdal
Lene Gravdal

Principal sikkerhetsrådgiver
lene.gravdal@safetec.no

Lene Kristine Larsen
Lene Kristine Larsen

Senior sikkerhetsrådgiver
lene.kristine.larsen@safetec.no

Linda Fløttum
Linda Fløttum

Spesialistrådgiver
linda.flottum@safetec.no

Linda M Pedersen
Linda Martens Pedersen

Spesialistrådgiver
linda.martens.pedersen@safetec.no

Lise
Lise Kristine Isdahl Moe

Administrasjons - og rekrutteringsleder
lise.kristine.isdahl.moe@safetec.no

Mads Lindberg
Mads Lindberg

Sikkerhetsrådgiver
mads.lindberg@safetec.no

Margrethe Stavrum
Margrethe Stavrum

Sikkerhetsrådgiver
margrethe.r.stavrum@safetec.no

Margunn Reilstad
Margunn Irene Reilstad

Kontorkoordinator
margunn.reilstad@safetec.no

Maria Wold
Maria Snørteland Wold

Senior sikkerhetsrådgiver
maria.snorteland.wold@safetec.no

Marie Horn Saltnes
Marie Horn Saltnes

Senior sikkerhetsrådgiver
marie.horn.saltnes@safetec.no

Marit Misje Vaage
Marit Misje Vaage

HR-leder
marit.misje.vaage@safetec.no

Marita Pytte
Marita Pytte

Sikkerhetsrådgiver
marita.pytte@safetec.no

Headshot dummy male
Mårten Brogren

Principal Adviser
marten.brogren@safetec.se

Martin Dugstad
Martin Dugstad

Sikkerhetsrådgiver
martin.dugstad@safetec.no

Martin Hassel
Martin Hassel

Principal sikkerhetsrådgiver
martin.hassel@safetec.no

Mohammed Madi
Mohammed Madi

Sikkerhetsrådgiver
mohammed.madi@safetec.no

Ninni Austad 2
Ninni Kristine Austad

Sikkerhetsrådgiver
ninni.kristine.austad@safetec.no

Ole Kristian Madsen farge
Ole Kristian Madsen

Senior sikkerhetsrådgiver
ole.kristian.madsen@safetec.no

Ondrej Osicka
Ondrej Osicka

Sikkerhetsrådgiver
ondrej.osicka@safetec.no

Ove Haugen farge
Ove Haugen

Avdelingsleder
ove.haugen@safetec.no

Øystein Lindland
Øystein Lindland

Senior sikkerhetsrådgiver
oystein.lindland@safetec.no

Øystein Skogvang
Øystein Skogvang

Principal sikkerhetsrådgiver
oystein.skogvang@safetec.no

Øyvind pettersen 2
Øyvind Pettersen

Principal sikkerhetsrådgiver
oyvind.pettersen@safetec.no

Headshot dummy male
Per Engström

Senior Consultant
per.engstrom@safetec.se

Pernille Meyer
Pernille Meyer

Sikkerhetsrådgiver
pernille.meyer@safetec.no

Peter Ellevseth
Peter Ellevseth

Principal sikkerhetsrådgiver
peter.ellevseth@safetec.no

Headshot dummy male
Pontus Alm

Head of Advisory Services
pontus.alm@safetec.se

Headshot dummy male
Pontus Ehn

Senior Consultant
pontus.ehn@safetec.se

Ragnar Aarø
Ragnar Aarø

Sjefrådgiver
ragnar.aaro@safetec.no
+47 73 50 09 00

Ranveig Niemi
Ranveig Niemi

Principal sikkerhetsrådgiver
ranveig.niemi@safetec.no

Rasmus Sommerseth, senior sikkerhetsrådgiver i Safetec.
Rasmus Anker Sommerseth

Senior sikkerhetsrådgiver
rasmus.sommerseth@safetec.no

Reidun Opsahl
Reidun Kristine Opsahl

Avdelingsleder
reidun.kristine.opsahl@safetec.no
+47 73 900 500

Rolf johan bye
Rolf Johan Bye

Spesialistrådgiver
rolf.johan.bye@safetec.no

Ronan Abiven
Ronan Abiven

Principal sikkerhetsrådgiver
ronan.abiven@safetec.no

Rune Kleiveland
Rune Kleiveland

Principal sikkerhetsrådgiver
rune.kleiveland@safetec.no

Saikrishna 21
Saikrishna Govindarajan

Sikkerhetsrådgiver
saikrishna.govindarajan@safetec.no

Salva M Lukoseviciute
Salva M Lukoseviciute

Sikkerhetsrådgiver
salva.marija.lukoseviciute@safetec.no

Team dummy woman
Signe Björnholdt Böll

Safety Engineer Consultant
signe.bjornholdt.boll@safetec.se

Signe M Hallan Large
Signe Marie Hallan

Senior sikkerhetsrådgiver
signe.marie.hallan@safetec.no

Sigurd Stiles
Sigurd Stiles

Økonomisjef
sigurd.stiles@safetec.no

Sigve Oltedal
Sigve Oltedal

Avdelingsleder
sigve.oltedal@safetec.no
+47 73 90 05 00

Silje Frost Budde
Silje Frost Budde

Senior sikkerhetsrådgiver
silje.frost.budde@safetec.no

Silje storsveen 2
Silje Storsveen

Senior sikkerhetsrådgiver
silje.storsveen@safetec.no

Siren Bergslid
Siren Bergslid

Sikkerhetsrådgiver
siren.bergslid@safetec.no

Sondre K Grønlie
Sondre Kristofer Grønlie

Sikkerhetsrådgiver
sondre.kristofer.gronlie@safetec.no

Headshot dummy male
Staffan Myhrman

Senior Safety Adviser
staffan.myhrman@safetec.se

Stefan Isaksen
Stefan Isaksen

Principal sikkerhetsrådgiver
stefan.isaksen@safetec.no

Headshot dummy male
Stefan Robertsson

Senior Consultant
stefan.robertsson@safetec.se

Stein farge høyde 002
Stein Eggan

Konsernsjef
stein.eggan@safetec.no

Stig Stangeland
Stig B. Stangeland

Principal sikkerhetsrådgiver
stig.b.stangeland@safetec.no

Stine Ranum
Stine Albertsen Ranum

Principal sikkerhetsrådgiver
stine.albertsen.ranum@safetec.no

Stine Musæus
Stine Utgaard Musæus

Sjefrådgiver
stine.utgaard.museus@safetec.no

Sturle D Tvedt
Sturle Danielsen Tvedt

Sjefrådgiver
sturle.danielsen.tvedt@safetec.no

Svetlana Lunde
Svetlana Lunde

Senior sikkerhetsrådgiver
svetlana.lunde@safetec.no

Terje Dammen
Terje Dammen

Sjefrådgiver
terje.dammen@safetec.no

Therese M van Roosmalen
Therese Moen van Roosmalen

Senior sikkerhetsrådgiver
therese.moen.vanroosmalen@safetec.no

Thomas Torgauten bw
Thomas Torgauten

Senior sikkerhetsrådgiver
thomas.torgauten@safetec.no

Tine Vivoll
Tine Vivoll

Senior sikkerhetsrådgiver
tine.vivoll@safetec.no

Torleif
Torleif Veen

Principal sikkerhetsrådgiver
torleif.veen@safetec.no

Trond Magne Målsnes
Trond Magne Målsnes

Principal sikkerhetsrådgiver
trond.magne.malsnes@safetec.no

Trond Stillaug Johansen
Trond Stillaug Johansen

Kvalitetsleder
trond.stillaug.johansen@safetec.no

Vegard Larsen Tuft
Vegard Larsen Tuft

Principal sikkerhetsrådgiver
vegard.larsen.tuft@safetec.no

Zhongxi Chao
Zhongxi Chao

Principal sikkerhetsrådgiver
zhongxi.chao@safetec.no